влевовправо

Блістерна упаковка для салатів ПС-161 350 мл 143*104*43мм уп 50 штук
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0454
172,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерна упаковка для салатів ПС-161 350 мл 143*104*43мм уп 50 штук
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альфа-Пак |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,3 см |
| Висота внутрішня | 4,3см |
| Довжина | 14,3 см |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Матеріал виробу | харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Об`єм | 350мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Розмір зовнішній | 143мм*104мм*43мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Прозорий |
| Ширина | 10,4 см |
- Ціна: 172,50 ₴/пач


