влевовправо

Відро з кришкою прозорий 0,3 л 50 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0536
10,95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро з кришкою прозорий 0,3 л
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Висота внутрішня | 4 см |
| Діаметр верху | 15,8 см |
| Діаметр дна | 14см |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Матеріал виробу | харчової полипрорилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Об`єм | 300мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Розмір зовнішній | 40мм*158мм |
| Внутрішній розмір | 40мм*140мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад !120-130°С |
| Форма | овальної форми |
| Колір виробу | Прозорий |
- Ціна: 10,95 ₴


