влевовправо

Форма для соусів ПС-390 (50мл) Ф66 h30 уп/100 штук
- В наявності 126 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0484
141,75 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Одноразовая соусница ПС-390 (50мл) Ф66 h30 без крышки |
|
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА Бесплатная Курьерская доставка по Харькову от 500 грн ГАРАНТИЯ, ОБМЕНА И ВОЗВРАТА Бесплатный обмен и возврат заказов по гарантии КАК ОПЛАЧИВАТЬ Будь-яка зручна готівкова або безготівкова форма оплати ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ 24/7 Заявки приймаються у форматі 24/7 подальшим підтвердженням замовлення |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3 см |
| Висота внутрішня | 3 см |
| Діаметр верху | 6,5 см |
| Діаметр дна | 4 см |
| Кількість в упаковка | 100шт |
| Матеріал виробу | харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Друк малюнка | Немає |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад !60°С |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | круглої форми |
| Колір виробу | Прозорий |
- Ціна: 141,75 ₴/пач




