влевовправо

Форма для соусів SL75049 115 мл уп/50 штук Кришка продається окремо.
- В наявності 105 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0470
120,75 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Соусник одноразова SL75049 (115мл) уп/50 штук |
|
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Безкоштовна Кур'єрська доставка по Харкову від 500 грн ГАРАНТІЯ, ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ Безкоштовний обмін і повернення замовлень по гарантії Будь-яка зручна готівкова або безготівкова форма оплати ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ 24/7 Заявки приймаються у форматі 24/7 подальшим підтвердженням замовлення |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,9 см |
| Висота внутрішня | 4,9см |
| Діаметр верху | 7,5 см |
| Діаметр дна | 5 см |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Матеріал виробу | харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Друк малюнка | Немає |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад !60°С |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | круглої форми |
| Колір виробу | Прозорий |
- Ціна: 120,75 ₴/пач



