влевовправо

Горшик для розсади з отворами 400мл (D100/75) (200 шт)
- В наявності 28 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014559
400,40 ₴
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7см |
| Діаметр | 10см мм |
| Діаметр дна (низа) | 7,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 1600шт шт. |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для агрокультурури |
| Об`єм | 400мл |
| Розмір зовнішній | 100 мм*70м |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Стакани під розсаду |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 400,40 ₴


