влевовправо

Кольорова парафінова свічка Циліндр (40/60) ЧОРНА фарбована всередині біла (4 шт)
- В наявності 24 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012524
75,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Діаметр | 3,7 см мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Кількість в ящику | 48уп шт. |
| Матеріал виробу | Парафін |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета чи приміщення |
| Розмір зовнішній | 55мм*37мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Свічки |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Червоний |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 75,60 ₴


