Мішки поліпропіленові, тара для сипких матеріалів 55х105 (мука50кг) (55) (50 шт.)
- В наявності 30 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016344
675 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мішки поліпропіленові, тара для сипких матеріалів 55х105 (мука50кг) (55) (50 шт.)В наявності 30 од.
675 ₴/упаковка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліпропіленові мішки знайшли широке застосування в пакованні та зберіганні різноманітних сипких матеріалів. Найчастіше вони використовуються на фермах, фабриках, у приватних господарствах для зберігання зерна, крупи, борошна, цукру та багато іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 105 см |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 500шт шт. |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Об`єм | 50кг |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Мішок |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 675 ₴/упаковка

