
Мішки ткані поліпропіленові плоскі 50х70 (цукор 25 кг) (1 шт.)
- В наявності 970 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001521
10,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліпропіленові мішки знайшли широке застосування в пакованні та зберіганні різноманітних сипких матеріалів. Найчастіше вони використовуються на фермах, фабриках, у приватних господарствах для зберігання зерна, крупи, борошна, цукру та багато іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 70см |
| Кількість в ящику | 500шт шт. |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Об`єм | 25кг |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Мішок |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 10,20 ₴

