
Скатертина поліетиленова (120x200) бордова (1 шт.)
- В наявності 138 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004712
27,15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 200шт шт. |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 120см*200см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Скатертина |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 30 мікрон |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Бордовий |
| Ширина | 120см |
- Ціна: 27,15 ₴

