влевовправо
Топ

Тачка двоколісна будівельна ТСД-350ПН для перевезення піску, щебеню, цементу, бетону, знімний кузов.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ТСД-350ПН
5 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тачка двоколісна будівельна ТСД-350ПН
Тачка будівельна ТСД-350ПН – відмінне рішення для перевезення піску, щебеню, цементу, бетону та інших будівельних матеріалів. Також підійде для садових робіт: транспортування ґрунту, гною, дров та посадкового матеріалу.
Переваги та особливості:
- Міцний знімний кузов об'ємом 90 літрів
- Кузов посилений арматурою діаметром 8 мм
- Колеса пінополіуретанові 350 мм – не бояться проколів
- Два підшипники на кожному колесі для збільшеного терміну служби
- Товщина сталі кузова – 1,2 мм
- Товщина диска колеса – 1,5 мм
- Міцний каркас із труби 17×17 мм
- Зручне кріплення коліс на виточеному валу діаметром 20 мм
Характеристики:
- Артикул: ТСД-350ПН
- Діаметр коліс: 350 мм
- Ширина з колесами: 800 мм
- Висота: 780 мм
- Довжина: 1420 мм
- Об'єм кузова: 90 літрів
- Матеріал: труба 17×17 мм, лист 1,2 мм
- Тип колеса: пінополіуретан
- Кількість коліс: двоколісна
- Тип підшипника: 2 шт №104
- Вага: 20 кг
Тачка двоколісна будівельна ТСД-350ПН – надійний помічник на будівництві та в саду, не підведе навіть при важких навантаженнях!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм кузова | 90 л |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Діаметр колеса | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Власна вага | 20 кг |
| Додаткові функції | |
| Знімний кузов тачки | Так |
| Підніжка-фіксатор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип коліс | пневматичні |
- Ціна: 5 200 ₴






