влевовправо

Мочалка залізна (а1*10 г) Наша (неіржавка) (1 пачка)
- В наявності 1721 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014202
9,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мочалки металеві — ідеальне рішення для чищення складних, глибоких забруднень посуду, дек, раковин, плит і кахлю.
Мочалки металеві не окиснюються, тривалий час зберігаючи свої первинні властивості.
Завдяки високій міцності, помноженій на довговічність і зручність у використанні, металева мочалка встановить на вашій кухні нові стандарти чистоти, голосно ляснувши дверима перед ордами малоефективних, проолічених і застарілих мочалок, вимушених нещадно перебиратися через непереборний бар'єр якості.
Шкребок металевий призначений для очищення поверхонь посуду та
приладдя для запікання (сковорідки (крім тефлонових), листи, решітки
для гриля тощо) від нагару, засохлих важко віддалених забруднень і
стійких жирних забруднень. Скребок виготовлений зі спеціальної неіржавкої
металевої стрічки, яка не коле руки та не кришиться.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 7см |
| Кількість в ящику | 320 уп шт. |
| Матеріал виробу | Металева стружка |
| Матеріал(особливості) | нержавіюча сталь |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 70 мм*70 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | -5°С до +30°С |
| Тип | Мочалка залізна |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 9,10 ₴



