влевовправо

Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний 800 мл R60G 125 шт. в пакованні (1 пачка)
- В наявності 28 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013945
2 094,75 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 12 уп шт. |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Об`єм | 800 мл |
| Розмір зовнішній | 238мм*100мм*50мм |
| Внутрішній розмір | 225мм*87мм*50мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 2 094,75 ₴


