влевовправо

Акумуляторна батарейка (ААA R3) Duracell (Б-4) (4 шт)
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013857
1 035 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AAA |
| Виробник | Duracell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,2 см |
| Діаметр | 1см мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Кількість в ящику | 120 уп шт. |
| Мoдель | R3 |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 42мм*10мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 1 035 ₴/пач


