влевовправо

Контейнер пластиковий з відкидною кришкою V800 мл IT-10 131*131*57 (50 шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013716
218,23 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерне паковання для продуктів — особливий різновид паковання, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Таке паковання насамперед призначається для розфасування різних харчових продуктів. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, олії або морозива, сирів, сиру, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (всеможливих тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів.
Пластикове паковання для зберігання харчових продуктів може закриватися пластиковою кришкою, запаватися плівкою, фольгою. Таке паковання й називається блістер або контейнери з полістиролу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,7 см |
| Довжина | 13,1см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 1200шт шт. |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Об`єм | 800 мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Внутрішній розмір | 128 мм*128 мм*55 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 13,1 см |
- Ціна: 218,23 ₴/пач


