влевовправо

Серветки Целюлоза (10 шт.) Супер Торба (1 пачка)
- В наявності 455 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012686
110,35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Целюлоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 16см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Кількість в ящику | 45уп шт. |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 16*16см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Серветки,ганчірки |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 16см |
- Ціна: 110,35 ₴


