влевовправо

Cалфетка віскозна (АЗ) Для Пило Супер Торба (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012662
19,58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветка віскозна призначена для прибирання різних поверхонь як сухим, так і вологим способом із використанням різної побутової хімії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 36см |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Кількість в ящику | 100 уп шт. |
| Матеріал виробу | Віскоза |
| Матеріал(особливості) | поліестер |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 36см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 19,58 ₴


