влевовправо

Губка кухонна для посуду 5 шт Bar (Супер Торба) (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012661
26,83 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонні губки чудово підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворенню густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дасть вам змогу легко й ефективно очистити забруднення. Губки зручного розміру й ергономічної форми можуть використовуватися з мийними засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина (8,7 см) Ширина (5,8 см) Висота (2,3 см) 15щільність у пакованні п'ять шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Довжина | 14,2см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 60 уп шт. |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 142 мм*80 мм*50 м |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 26,83 ₴


