влевовправо

Табличка пластикова А-3.5 (20*42) Pапродаж (1 шт.)
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ10019
49,27 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20см |
| Кількість в упаковка | 1 шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 20см*42см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пластикові Таблички |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 49,27 ₴




