
Пакет з пластиковою ручкою "Систерс" без ручки (10 шт)
- В наявності 106 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ9466
138 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красочные пластиковые пакеты с крепкой ручкой известны по всей Украине.
Сумки с пластиковой ручкой это популярный и удобный способ транспортировки предметов и продуктов.
Их главная характеристика высокая плотность. Полиэтиленовые пакеты с пластиковая ручка для длительного использования . Продукт отличается прочностью и долговечностью.
Важное значение имеет ручка. Она изготовлены из пластика, анатомической формы. Важно, чтобы пластиковые ручки удобно располагались в руке, чтобы их использование было максимально возможным. Ручки крепко прикреплены и позволяют переносить большой вес.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35см |
| Кількість в упаковка | 10 шт |
| Матеріал виробу | поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Матеріал(особливості) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Область застосування | Для зберігання або перенесення предметів в руках |
| Друк малюнка | архітектура |
| Розмір зовнішній | 360мм*350мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакети з пластиковою ручкою |
| Тип ручки | пластмасова ручка , додатково прикріплюється |
| Товщина | 90 мікрон |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | яскравий |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 138 ₴/пач

