влевовправо

Скатерпотиленовая одноразова (120x200) синя (1 шт)
- В наявності 1037 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM4722
27,15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скатерпотиленовая одноразова (120x200) синя (1 шт)
Країна виробник: Україна
Дополнительные характеристики. Ширина: 120см; Длина: 200см; Тип: Скатерть; Форма: Прямоугольная; Толщина: 30 микрон ; Количество в ящике: 200шт шт.; Тиснение: перфорация; Цвет изделия: синий; Количество в упаковка: 1 шт; Материал(особенности): Полителен HDPE; Область применения: Хранения,подача,сервировка; Материал изделия: Полиэтилен низкого давления (ПНД); Размер внешний: 120см*200см; Сезонность товара: Круглый год
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200см |
| Кількість в упаковка | 1 шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Розмір зовнішній | 120см*200см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Скатертина |
| Тиснення | Перфорація |
| Товщина | 30 мікрон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Синій |
| Ширина | 120см |
- Ціна: 27,15 ₴


