влевовправо

Скатертина одноразова Синя 120см 200см ТМ Супер Торба
- В наявності 639 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM4708
27,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скатертина одноразова Синя 120см 200см ТМ Супер Торба
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мір |
| Країна виробник | Україна |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Тип виробу | Скатертина |
| Колір | Синій |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 200 см |
| Ширина скатертини | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковка | 1 шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Розмір зовнішній | 120см*200см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Скатертина |
| Тиснення | Перфорація |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Синій |
- Ціна: 27,30 ₴




