влевовправо

Cалфетка з Мікрофібри 30*30 Рожева (1 шт.)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MM4807
32,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рожева ганчірка дуже гарна за якістю можна витирати стекла не залишає розводів розмір 33 на 33 приємна на дотик усім рекомендація сам браль для себе
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковка | 1 шт |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Серветки,ганчірки |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Рожевий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 32,25 ₴


