
Серветка з Мікрофібри 30*30 Помаранчева (1 шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MM4806
29,99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветка з Мікрофібри 30*30 Помаранчева (1 шт)
Тип: Салфетки,тряпки; Довжина: 30см см; Ширина: 30 см см; Країна виробник: Україна
Дополнительные характеристики. Форма: квадрата; Количество в ящике: 50 уп шт.; Цвет изделия: Оранжевый; Количество в упаковка: 1 шт; Область применения: Для влажной и сухой уборки; Материал изделия: Микрофибра; Размер внешний: 30см*30см; Сезонность товара: Круглый год
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковка | 1 шт |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Серветки,ганчірки |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Помаранчевий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 29,99 ₴

