влевовправо

Ганчірка Мікрофібра 30*30 Блакитна 015 (1 шт.)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MM4802
29,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ганчірки блакитного кольору дуже добрі за якістю з мікрофібри витирає й не залишає слідів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Ганчірка |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковка | 1 шт |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Блакитний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 29,70 ₴


