влевовправо

Упаковка харчова поліпропіленова на 0.300кг(190х115х45) артТ6-300/45 (50 шт)
- В наявності 24 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015069
198 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,5 см |
| Довжина | 11,5 см |
| Кількість в ящику | 1200шт шт. |
| Матеріал виробу | ПЕТ |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Об`єм | 300мл |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 19см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 198 ₴


