Харчові паковання поліпропіленова на 1 кг 193х117х110 (50 шт.)
- В наявності 511 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016315
226,80 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Харчові паковання поліпропіленова на 1 кг 193х117х110 (50 шт.)В наявності 511 од.
226,80 ₴/пач
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для ягід 1 кг — це зручна та практична тара, яка виготовляється з нетоксичних матеріалів, що робить її придатною для харчових продуктів. Лоток для ягід 1кг використовується для зберігання і транспортування малини, полуниці, смородини, крижовика та інших. На дні тари розташовані 4 отвори для циркуляції повітря й стікання рідини.
Внимание! Матеріал контейнера (ПП — поліпропілен) не передбачає нагрівання понад +120-130 °C
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 11 см |
| Довжина | 11,7 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 1280 шт. шт. |
| Матеріал виробу | ПЕТ |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Об`єм | 1000мл |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 19,3см |
- Ціна: 226,80 ₴/пач

