влевовправо

Харчова упаковка поліпропіленова 1 кг із кришкою 193×117×111 мм арт TL1-1000/87/20 (50 шт)
- В наявності 202 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ15022
525 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прозора пластикова упаковка об'ємом 1 кг з суміщеною кришкою (арт. TL1-1000/87/20) — ідеальне рішення для фасування, зберігання та транспортування харчових продуктів, міцних конструкцій, салатів та інших товарів. Упаковка герметично закривається, не пропускає вологу і зберігає свіжість продукту.
📐 Характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Харчова упаковка |
| Тип | Контейнер із суміщеною кришкою |
| Об'єм | 1 кг |
| Розміри | 193×117×111 мм |
| Матеріал | Поліпропілен (ПП) |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | Вбудована |
| Кількість в упаковці | 50 штук |
| Отвори для вентиляції | Є |
| Многоразове використання | Так |
| Температура використання | від -20°C до +120°C |
| Прозорість | 100% |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 11,1 см |
| Колір виробу | прозорий |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Матеріал виробу | ПЭТ |
| Сезонність товару | Круглий рік |
- Ціна: 525 ₴/пач






