влевовправо

Харчові паковання поліпропіленова на 0,5 кг (190х115х55) артТ6-500/55 (50 шт)
- В наявності 200 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011139
143,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для ягід 0,5 кг — це зручна та практична тара, яка виготовляється з нетоксичних матеріалів, що робить її придатною для харчових продуктів. Лоток для ягід 0,5 кг використовується для зберігання і транспортування малини, полуниці, смородини, крижовика та інших. На дні тари розташовані 4 отвори для циркуляції повітря й стікання рідини.
Внимание! Матеріал контейнера (ПП — поліпропілен) не передбачає нагрівання понад +120-130 °C
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Довжина | 11,5 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 1200шт шт. |
| Матеріал виробу | ПЭТ |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Об`єм | 500мл |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 19см |
- Ціна: 143,50 ₴/пач


