
Конусне паковання під квіти h70/10низ/30верх метал золотий (100 шт.) візерунок134 (2) (100 шт.)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013496
407 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 69 см |
| Діаметр верху | 28,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 10 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт шт. |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Фольгований пакет |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | золотий |
- Ціна: 407 ₴/пач

