влевовправо

Батарейка (R20) POWERCELL (2 шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ11424
84 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарейка (R20) POWERCELL (2 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість батарейок в упаковці | 2 шт. |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | R20 |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Матеріал виробу | Сухі |
| Матеріал(особливості) | 2X сольові |
| Напруга | 1,5 W |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 55мм*32мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | R20 |
- Ціна: 84 ₴/пач




