
Алюмінієвий Контейнер SPT51L 100 штук
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MM6950
1 281 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SPT51L 100 штук
Об'єм 800 мл
Діаметр верху 16,4 см
Алюмінієві контейнери на винос дозволяють готувати випічку і подавати все в одній і тій же духовці і морозильній камері! Більш того, ви можете відправляти гостей додому з залишками, не турбуючись про те, щоб повернути свій алюмінієвий піднос! Утилізуйте упаковку з фольги, коли вам не хочеться чистити, чи легко прати вручну і використовуйте їх пізніше, так як вони можуть бути використані повторно!
Просувайте свій ресторанний або ресторанний бізнес, подаючи їжу на винос майже в хорошому стані! Цей набір готових контейнерів гарантує, що закуски і закуски будуть гарячими, поки ваші клієнти не повернуться додому. Більш того, вони можуть швидко розігріти їжу, помістивши деко з фольги прямо в духовку!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 855гр(!-) |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Висота внутрішня | 4,5 см |
| Діаметр верху | 16,4 см |
| Діаметр дна | 13,5 см |
| Кількість в упаковка | 100шт |
| Матеріал виробу | харчова алюмінієва фольга |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | для приготування і сервіровки блюд |
| Друк малюнка | Немає |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | круглої форми |
| Колір виробу | сріблястий |
| Тип | Фольга |
- Ціна: 1 281 ₴/пач

