
Сміттєвий пакет 20літров (30шт) КОК жовтий (1 рул)
- В наявності 320 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001580
22,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Жовтий |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 30шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Зберігання, транспортування побутових відходів |
| Розмір зовнішній | 45см*50см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакет для сміття |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 15 мікрон |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | Жовтий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 22,50 ₴

