влевовправо

Стакан паперовий для кави і чаю 250мл "Гофра" "Авангард" (20 шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ11051
61,71 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бумальні склянки та інші паперові посуди виготовлені з високоякісного, міцного, тонкого картону. Зовнішня сторона паперових склянок вкрита ламінацією. Ламінація зовнішньої сторони паперового посуду запобігає передчасному розмокання посуду. Оскільки без ламінації зовнішньої сторони паперових склянок відбудеться наступне: наливаючи холодну рідину в склянку, утворюється конденсат на зворотній стороні паперових стаканчиків, під дією якого паперова подуда швидше розмочує і втрачає свої функції. На зовнішньому боці паперових стаканів нанесено привабливі малюнки, завдяки яким одноразова подуда має привабливий, святковий вигляд.
Перевага використання паперових стаканчиків:
- Стакани з паперу не завдають шкоди навколишньому середовищу, тому що виробляються з натуральної сировини легко і швидко утилізуються
- Бумажний стакан не виділяє шкідливих речовин при контакті з гарячими або холодними напоями, завдяки використанню спеціального якісного картоплі
- Стакани з паперу гігієнічні, при цьому виглядають сучасності, стильно і яскраво
- Буманні склянки не вислизають з рук, не деформуються під дією пари і кип'ятка
- Стакани з картону - чудове місце для розміщення яскравої оригінальної реклами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9 см |
| Діаметр верху | 7,5 см |
| Діаметр дна | 5 см |
| Кількість в упаковці | 20шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Матеріал(особливості) | Гофра |
| Область застосування | Для напоїв |
| Об`єм | 225-235мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Стакан |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | чорний |
- Ціна: 61,71 ₴/пач




