влевовправо

Пакети з вирубний ручкою (20*30) "Шарм"ХВГ (100 шт)
- В наявності 48 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ6002
106,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиэтиленовый пакет с прорубной ручкой (пакет Банан) – Название его произошло из-за оригинального вида, где по центру в верхней части пакета ,вырубается ручка что делает пакет более удобным в использовании. Этот вид полиэтиленового пакета больше относиться к имедживому классу. Пакет имеет презентабельный вид, в основном используется как рекламный, из-за его эластичности. Рисунок который наносится на этот вид полиэтиленового пакета никогда не искажается через высокую плотность и гладкость полиэтилена. У пакеті присутній донна складка яка розташовується внизу пакета, що робить його більш містким і компактним. Пакети такого типу часто використовуються в магазинах, бутіках,і в інших сферах .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ХВГ |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Поліетилен |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Тип | Пакет "банан" |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 106,50 ₴/пач


