влевовправо

PRO серветки мікрофібра Універсальна (38*38) 3 шт (1 пач.)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ9327
222,11 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання панелі, скла та інших твердих поверхонь. Дуже ефективна при видаленні пилу, нанесенні і располировки поліролі, а так само очищення скла. Забезпечує вбирання вологи у 7 разів перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові і нікотинові забруднення, відмінно вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу і легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд з будь-якої поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 38см |
| Кількість в упаковка | 3шт |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 38см *38см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 222,11 ₴/пач



